Fajdegjinjtë përmendën emrin e Veselit, kryeparlamentari mban nesër konferencë për media - Bota Sot
Fajdegjinjtë përmendën emrin e Veselit, kryeparlamentari mban nesër konferencë për media

Aktuale

Fajdegjinjtë përmendën emrin e Veselit, kryeparlamentari mban nesër konferencë për media

Më: 22 maj 2019 Në ora: 23:55
Ilustrim

Gjatë kësaj jave janë publikuar dy video në të cilat protagonistët flasin për marrëveshje të ndryshme që kanë të bëjnë me fajde.

Në mesin e shumë emrave të përfolur, fajdegjintë përmendin edhe kryeparlamentarin Kadri Veseli.

Madje në një video të publikuar së fundi Veseli përmendet se mori 200 mijë euro.

Por sipas mediave vendore lidhur me gjithë këto ecuri dhe pas publikimit të këtyre video-ve, i pari i PDK-së njëherësh Kryetar i Kuvendit, Kadri Veseli do të mbajë nesër konferencë për media.

Konferenca mbahet me fillim nga ora 10:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...