Xhavit Haliti shkel Adem Grabovcin - Bota Sot
Xhavit Haliti shkel Adem Grabovcin

Aktuale

Xhavit Haliti shkel Adem Grabovcin

Më: 26 maj 2019 Në ora: 16:39
Xhavit Haliti

Nënkryetari i Kuvendit dhe i PDK-së, Xhavit Haliti, është zgjedhur sot kryetar i PDK-së, në qytetin e Pejës.

Kjo u bë e ditur nga njëri nga bashkëpunëtorët e tij më të ngushtë, Arton Muhaxheri.

“E pritshme, urime kryetar”, ka shkruar Muhaxheri, teksa ia ka bashkangjitur urimit një fotografi të tij së bashku me Halitin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...