Këshilli Gjyqësor mban mbledhjen e radhës - Bota Sot
Këshilli Gjyqësor mban mbledhjen e radhës

Aktuale

Këshilli Gjyqësor mban mbledhjen e radhës

Më: 27 maj 2019 Në ora: 07:35
Këshilli Gjyqësor i Kosovës

Këshilli Gjyqësor i Kosovës do të zhvillojë sot mbledhjen e radhës.

Nuk është bërë e ditur tema kyçe, përpos që mbledhja zhvillohet në ndërtesën e Këshillit Gjyqësor dhe fillon në ora 10:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...