Thaçi e Gjukanoviq pas forumit relaksohen me kafe - Bota Sot
Thaçi e Gjukanoviq pas forumit relaksohen me kafe

Aktuale

Thaçi e Gjukanoviq pas forumit relaksohen me kafe

Më: 1 qershor 2019 Në ora: 12:45
Në Forumin e Sigurisë “To Be Secure” në Budva

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe ai i Malit të Zi, Milo Gjukanoviq, kanë marrë pjesë në Forumin e Sigurisë “To Be Secure” në Budva.

Në diskutimin e përbashkët në kuadër të këtij forumi, Thaçi dhe Gjukanoviq, kanë diskutuar për sfidat dhe të arriturat e të dy shteteve.

Pas këtij diskutimi, Thaçi dhe Gjukanoviq kanë shfrytëzuar mundësinë për të pirë edhe kafe.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...