Kryeministri takon ambasadorët e Kosovës në Gjermani dhe Francë - Bota Sot
Kryeministri takon ambasadorët e Kosovës në Gjermani dhe Francë

Aktuale

Kryeministri takon ambasadorët e Kosovës në Gjermani dhe Francë

Nga: A.SH Më: 3 qershor 2019 Në ora: 09:38
Pamje nga takimi


Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj, këtë mëngjes ka tuark ambasdorët e Kosovës në Gjermani dhe Francë.

Ai përmes një postimi në Facebook ka shkruar se, së bashku diskutuam për temat rreth vizitës së sotme të delegacionit gjermano-francez në Prishtinë.

Statusi i plotë:

Në takimin e mëngjesit të sotëm së bashku me Ambasadorët e Republikës së Kosovës, Beqë Cufaj në Gjermani dhe Qëndrim Gashi në Francë ku diskutuam për temat rreth vizitës së sotme të delegacionit gjermano-francez në Prishtinë!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat