Limaj uron besimtarët islamë për Fetën e Bajramit - Bota Sot
Limaj uron besimtarët islamë për Fetën e Bajramit

Aktuale

Limaj uron besimtarët islamë për Fetën e Bajramit

Më: 3 qershor 2019 Në ora: 21:11
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj

Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj ua ka uruar Festën e Bajramit besimtarëve mysliman, duke uruar që mbretërojë paqja, mirëqenia e harmonia.

Urimi i Limajt:

Në vigjilje të festës së Fitër Bajramit, në emër të Nismës Socialdemokrate dhe në emrin tim personal, të gjithë besimtarëve islamë ua uroj Festën e Fitër Bajramit! Uroj në këtë ditë feste që në familjet tuaja të mbretërojnë paqja, mirëqenia e harmonia. Festën e Fitër Bajramit ua uroj veçanërisht atyre që agjëruan në këtë muaj të shenjtë dhe uroj t'u jetë pranuar. Urime festa e Fitër Bajramit!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...