Ky është urimi i Ambasadës së Zvicrës për Bajram - Bota Sot
Ky është urimi i Ambasadës së Zvicrës për Bajram

Aktuale

Ky është urimi i Ambasadës së Zvicrës për Bajram

Më: 4 qershor 2019 Në ora: 07:17
Ambasada zvicrane në Prishtinë

Me rastin e Festës së Fitër Bajramit, edhe Ambasada Zvicerane në Kosovë ka uruar besimtarët myslimanë.

Përmes një postimi të shkurtër në faqen e tyre në Facebook, kanë shprehur urimin për këtë festë.

“Urime Fitër Bajramin të gjithë atyre që e festojnë, në Kosovë dhe në gjithë botën”, thuhet në urimin e tyre.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...