Parashikimi i motit për Bajram - Bota Sot
Parashikimi i motit për Bajram

Aktuale

Parashikimi i motit për Bajram

Më: 4 qershor 2019 Në ora: 07:26
Ilustrim

4.06 - Kryesisht me vransira. Pasdite priten zhvillime të shtrëngatave me shi.
5.06 - Kryesisht me vransira dhe intervale me diell. Pasdite mundësi për zhvillime të shtrëngatave të izoluara me shi.
6.06-7.06 - Të enjten mot i ngrohtë, pjesërisht vranët dhe intervale më të gjata me diell. Pasdite mundësi për reshje lokale shiu me bubullima. DItën e premte, shumë ngrohtë dhe kryesisht me diell. Rreth viseve malore, pasdite mundësi për reshje lokale shiu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...