Zëvendësministri: Spiunimin pa para e kemi si traditë - Bota Sot
Zëvendësministri: Spiunimin pa para e kemi si traditë

Aktuale

Zëvendësministri: Spiunimin pa para e kemi si traditë

Nga: H.O. Më: 5 qershor 2019 Në ora: 21:04
Ilustrim

Zëvendësministri në Ministrinë e Mjedisit, Bashkim Musliu në një postim të tij në Facebook shkruan se spiunimin e kemi pasur si traditë. Ai shkruan se tani që kemi shtetin të spiunojmë për të mirën e tij.

Postimi i plotë:

Ne e kemi si traditë spiunimin pa para. Gjithmonë kemi patur të tillë që kanë bashkëpunuar me armikun. Tani e kemi shtetin tonë. Hajde të " spiunojmë " për të mirën e shtetit dhe kombit tonë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...