Haradinaj: Faleminderit Gjermani - Bota Sot
Haradinaj: Faleminderit Gjermani

Aktuale

Haradinaj: Faleminderit Gjermani

Më: 6 qershor 2019 Në ora: 17:22
Pamje nga takimi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në konferencën “Takimet Ndërkombëtare”, ka takuar kryetarin e Bundestagut, Wolfgang Schäuble, të cilin e ka falënderuar për gjithçka që Parlamenti gjerman dhe ai personalisht kanë bërë për Kosovën.

“Ndjenjë e mirë që Kosova është pjesë e pandashme e këtyre takimeve që promovojnë paqen dhe mirëbesimin ndërmjet njerëzve dhe kombeve. Faleminderit Gjermani”, ka shkruar ai në Facebook.
 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...