“Një dolli për miqtë e Republikës së Kosovës” - Bota Sot
“Një dolli për miqtë e Republikës së Kosovës”

Aktuale

“Një dolli për miqtë e Republikës së Kosovës”

Nga: A.M. Më: 11 qershor 2019 Në ora: 20:11
Pamje nga darka

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka organizuar një darkë të përbashkët më shumë përfaqësuese të vendeve të ndryshme për ndër ish presidentit të SHBA-vë, Bill Clinton dhe sekretaren Madeleine Albright.
Ai përmes një postimi në Facebook ka shkruar se ka ngre dolli për miqtë e Republikës së Kosovës për presidentin Clinton, sekretaren Albright

Postimi i plotë:

Një dolli për miqtë e mëdhenj të popullit tonë, miqtë e Republikës së Kosovës, për presidentin Clinton, sekretaren Albright dhe miqtë tjerë në këtë darkë të përbashkët. Qofshi përjetë të bekuar! HTH

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...