Drejtpërdrejt nga koncerti i Filharmonisë së Kosovës - Bota Sot
Drejtpërdrejt nga koncerti i Filharmonisë së Kosovës

Aktuale

Drejtpërdrejt nga koncerti i Filharmonisë së Kosovës

Më: 11 qershor 2019 Në ora: 20:50

Është duke u mbajtur koncerti i Filhamornisë së Kosovës. Po marrin pjesë Presidenti Hashim Thaçi dhe kryeministri Ramush Haradinaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...