Pullë postare me figurën e ish sekretares së shtetit - Bota Sot
Pullë postare me figurën e ish sekretares së shtetit

Aktuale

Pullë postare me figurën e ish sekretares së shtetit

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 11:01
Pamje nga takimi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka pritur në takim ish-sekretaren Amerikane të Shtetit, Madeleine Albright.

I pari i Qeverisë u shpreh falënderues ndaj ish sekretares Albright për angazhimin e saj dhe ShBA-së për çlirimin e Kosovës.

 Ish-sekretarja Amerikane e Shtetit, Madeleine Albright sërish shprehi admirimin që ka për popullin e Kosovës dhe tha se është privilegj për të që të marr pjesë në këtë përvjetor.

 Në shenjë mirënjohje, kryeministri i dhuroi një pullë postare ish- sekretares Madeleine Albright.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...