Veprimtari me akuza ndaj Labit e Haradinajt: Ah Kosovë, po të shkër**** qe 20 vite në liri - Bota Sot
Veprimtari me akuza ndaj Labit e Haradinajt: Ah Kosovë, po të shkër**** qe 20 vite në liri

Aktuale

Veprimtari me akuza ndaj Labit e Haradinajt: Ah Kosovë, po të shkër**** qe 20 vite në liri

Nga: A.ZH Më: 15 qershor 2019 Në ora: 16:52
Labinot Tahiri, Ramush Haradinaj

Veprimtari Xhevat Rexhaj, ka kritikuar ashpër kryeministrin e vendit Ramush Haradinaj dhe deputetin e Kuvendit të Kosovës Labinot Tahiri.

Rexhaj në një postim në Facebook, ka thënë se ata po e “shkatërrojnë” Kosovën qe 20 vite në liri.

Sipas tij, Tahiri po e bën këtë me shoqata arabe, ndërsa Haradinaj me haraq nga arka e shtetit.

Reagimi i Rexhajt:

Kumanirat qe shkerdhejne Kosoven. Njani me shoqata arabe, e tjetri me haraq nga arka e shtetit.

Ah Kosove ma shume po te jebatin pismiletat shyptare qe 20 vite ne liri sesa shkinia ner robni!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...