Maloku: Edi Rama, shembull si jetëgjatësia në pushtet e rrezikon jo vetëm shtetin por edhe demokracinë - Bota Sot
Maloku: Edi Rama, shembull si jetëgjatësia në pushtet e rrezikon jo vetëm shtetin por edhe demokracinë

Aktuale

Maloku: Edi Rama, shembull si jetëgjatësia në pushtet e rrezikon jo vetëm shtetin por edhe demokracinë

Nga: A.SH Më: 15 qershor 2019 Në ora: 19:36
Fadil Maloku

Sociologu Fadil Maloku, ka përmes një postimi në Facebook, ka thënë se, Edi Rama me sjelljet e tij indolente, me indeferencën ndaj interesave të qytetarëve shqiptar, e sidomos me kulmimin e krimit dhe korrupsionit, gjithmonë sipas faktit të Transparency International, është duke provokuar seriozisht, një luftë të re qytetare në Shqipëri.

Postimi në Facebook:

Edi Rama, shembull si jetëgjatësia në pushtet e rrezikon jo vetëm shtetin por edhe demokracinë shqiptare
Rama me sjelljet e tij indolente, me indeferencën ndaj interesave të qytetarëve shqiptar, e sidomos me kulmimin e krimit dhe korrupsionit (s’është mendim i imi, por, fakt i Transparency International), është duke provokuar seriozisht, një luftë të re qytetare në Shqipëri! Sikur të kishte vetëm një gisht fytyre dhe një qikëz morali, ky njeri me siguri do ikte vetë! #RamaIk#

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat