Akuza të ashpra qëndrojnë mbi supet e Thaçit dhe Klosit: “Vrasësi dekoron vrasësin” - Bota Sot
Akuza të ashpra qëndrojnë mbi supet e Thaçit dhe Klosit: “Vrasësi dekoron vrasësin”

Aktuale

Akuza të ashpra qëndrojnë mbi supet e Thaçit dhe Klosit: “Vrasësi dekoron vrasësin”

Nga: N.Sh Më: 15 qershor 2019 Në ora: 20:03
Fatos Klosi dhe Hashim Thaçi

Reagime të ashpra ka marr presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi pas dekorimit që i ka bërë Fatos Klosit ish shef i Shërbimit Inormativ të Shqipërisë.

Klosi po akuzohet për vrasjen e kolonelit Ahmet Krasniqi, ndërsa ish agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari të dytë i quan vrasës, Thaçin dhe Klosin.

Ai përmes një postimi në Facebook, shprehet se, “vrasësi e dekoron vrasësin”.

Ja postimi i plotë:

Dekorimi i kumbarëve

Vrasësi dekoron aleatin e vet vrasësin tjetër, në të ardhmen priten dekorimet tjera të radhës nga Hashim presedniku priten dekorimet për Vasa Çubriloviçin, Nikola Pashiçin, Marshall Titon, Aleksander Rakoviçin, Nikola lubiçiçin, Slobodan të madhin dhe të voglin, Sheshelin dhe Aleksander Vuçiçin, ndoshta dekorohet edhe Denjear Arnaudi shefi dhe krijuesi i presednikut ton Hashim Thaçit!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat