Zogiani: Kadri Veseli, le ta harron që mund të filloi nga e para! - Bota Sot
Zogiani: Kadri Veseli, le ta harron që mund të filloi nga e para!

Aktuale

Zogiani: Kadri Veseli, le ta harron që mund të filloi nga e para!

Nga: v.r Më: 19 qershor 2019 Në ora: 15:47
Avni Zogiani

Zyrtari i Vetëvendosjes, Avni Zogiani, ka ironizuar veprimin e fundit të Kadri Veselit duke larguar nga detyra të gjithë personat e PDK-së që janë të akuzuar, shkruan “Bota sot”.

“Kjo përpjekja e kreut të PDK-së për të na bindur se do të largoj zyrtarët që kanë keqpërdorur detyrën zyrtare, vetëm sap o e konfirmon se kjo parti ka qenë thelbësisht e korruptuar për së paku 11 vjet! Dmth logjika është kjo: strehon 11 vjet korrupsion dhe pretendon se mund të fillosh nga e para! T’i harrojmë të gjitha dhe ta pranojmë edhe një epokë tjetër eksperimentimi?”, shkruan Zogiani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...