U shkarkua nga shefi i tij, ja çfarë bënë Besim Beqaj - Bota Sot
U shkarkua nga shefi i tij, ja çfarë bënë Besim Beqaj

Aktuale

U shkarkua nga shefi i tij, ja çfarë bënë Besim Beqaj

Nga: A.M. Më: 19 qershor 2019 Në ora: 19:42
Besim Beqaj

Sot u shkarkua nga shefi i tij, Kadri Veseli, ai duket ministri i Inovacionit dhe Ndërtimtarisë së Kosovës, Besim Beqaj, do ta zbatoj “urdhrin”. Ai nesër do të mbaj konferencë.

Beqaj do të mbaj konferencën në objektin e Ministrisë së Punëve të Jashtme në ora 11.

“Ju njoftojmë se nesër (e enjte), në ora 11:00 ministri i Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, Besim Beqaj, do të mbajë konferencë për media.

Konferenca mbahet në objektin e Ministrisë së Punëve të Jashtme, kati i 3-të, rruga “Luan Haradinaj”, Prishtinë”, thuhet në njoftimin për media të ministrisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat