Ministri Beqaj mban konferencë për media - Bota Sot
Ministri Beqaj mban konferencë për media

Aktuale

Ministri Beqaj mban konferencë për media

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 07:03
Besim Beqaj

Pas njoftimit të kryetarit të PDK-së, Kadri Veselit për të liruar nga detyra të gjithë zyrtarët e PDK-së, të cilët kanë aktakuza, i përfoluri për largim nga pozita e ministrit, Besim Beqaj, sot mban konferencë.

Beqaj, i cili është pjesë e akuzës së rastit “Pronto”, gjatë ditës së sotme nuk ka dhënë asnjë deklaratë dhe këtë do ta bëjë sot  një adresim për media.

“Ju njoftojmë se në ora 11:00 ministri i Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, Besim Beqaj, do të mbajë konferencë për media. Konferenca mbahet në objektin e Ministrisë së Punëve të Jashtme, kati i 3-të, rruga ‘Luan Haradinaj’, Prishtinë”, thuhet në njoftim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...