Haxhiu-Devollit: Nëse do të kishte drejtësi, sot të do të ishit si i akuzuar jo si viktimë - Bota Sot
Haxhiu-Devollit: Nëse do të kishte drejtësi, sot të do të ishit si i akuzuar jo si viktimë

Aktuale

Haxhiu-Devollit: Nëse do të kishte drejtësi, sot të do të ishit si i akuzuar jo si viktimë

Më: 21 qershor 2019 Në ora: 12:40
Foto

Është duke vazhduar intervistimi i biznesmenit Blerim Devolli nga komisioni hetimor parlamentar.

Para se të parashtronte pyetje, deputetja Albulena Haxhiu lidhur me kontratën e nënshkruar në mes Z Mobile dhe Telekomit, tha se nëse do të kishte drejtësi në këtë vend, Blerim Devolli do të ishte në cilësinë e të akuzuarit e jo të viktimës.

“Nëse do të kishte drejtësi, ju sot nuk do të ishit në cilësinë e viktimës por të të akuzuarit”, tha Haxhiu.

Ndërsa Devolli i cili pas çdo pyetje konsultohej me këshilltarët e tij, nuk i komentoi akuzat e Haxhiut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...