Vasfije Krasniqi-Goodman do t’i jap një goditje të madhe Serbisë nesër në Itali - Bota Sot
Vasfije Krasniqi-Goodman do t’i jap një goditje të madhe Serbisë nesër në Itali

Aktuale

Vasfije Krasniqi-Goodman do t’i jap një goditje të madhe Serbisë nesër në Itali

Nga: D.RR Më: 25 qershor 2019 Në ora: 10:02
Vasfije Krasniqi-Goodman

Me iniciativën e ambasadores së Kosovës në Itali, Alma Lama, Vasfije Krasniqi-Goodman, do të dëshmojë para sy komisioneve në Itali për dhunimet që kanë ndodhur në Kosovë, ndërsa do të pritet nga presidentja e Italisë në kongresin dhe senatin Italian, shkruan “Bota sot”.

Së bashku me Vasfije Krasniqin, do të jetë edhe ish presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga dhe dy deputete të Kuvendit të Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat