Haradinaj e nis mëngjesin me dy rrobaqepës në Prishtinë - Bota Sot
Haradinaj e nis mëngjesin me dy rrobaqepës në Prishtinë

Aktuale

Haradinaj e nis mëngjesin me dy rrobaqepës në Prishtinë

Më: 2 korrik 2019 Në ora: 11:14
Pamje nga takimi

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka nisur mëngjesin e sotëm me një takim me dy rrobaqepës në Prishtinë.

“Mëngjesin e sotëm, ndava disa çaste me Hakiun dhe Naimin, dy ndër rrobaqepësit më të mirë në Prishtinë”,  shkruan Haradinaj në Facebook.

Kujtojmë se kryeministri Haradinaj aktualisht është duke marrë pjesë në ceremoninë e fillimi të punimeve të linjës së 10-të hekurudhore në Fushë Kosovë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...