Labi i shkon kryeministrit në zyrë për ditëlindje - Bota Sot
Labi i shkon kryeministrit në zyrë për ditëlindje

Aktuale

Labi i shkon kryeministrit në zyrë për ditëlindje

Më: 3 korrik 2019 Në ora: 14:58
Deputeti Labinot Tahiri dhe kryeministri Haradinaj

Deputeti Labinot Tahiri I ka shpeshtuar takimet me kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj.

Ai sot i ka shkuar në zyrë kryeministrit me rastin e ditëlindjes së 51-të të tij.

Për vizitën e Tahirit ka njoftuar vet kryeministri Haradinaj.

Postimi i Haradinajt në Facebook:

Bashkëbisedim me deputetin e Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri, për mundësitë e avancimit të projekteve zhvillimore për rritjen e mirëqenies qytetare në vend. Pata kënaqësinë, poashtu, të pranoj edhe urimet më të mira nga deputeti Tahiri me rastin e ditëlindjes sime.

RH

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...