3 aksidente ajrore ku shqiptarët panë vdekjen me sy - Bota Sot
3 aksidente ajrore ku shqiptarët panë vdekjen me sy

Aktuale

3 aksidente ajrore ku shqiptarët panë vdekjen me sy

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 17:58
Pamje nga vendi i ngjarjes

Kohëve të fundit janë regjistruar shumë aksidente ajore nëpër botë në të cilat pasagjerët kanë parë vdekjen me sy.

Në këto aksidente ishin edhe shumë shqiptarë. Linjat ku ishin edhe pasagjerët shqiptarë ishin  Tiranë – Firence, Stamboll – New York, Prishtinë – Basel.

Ju sjellim 3 nga këto aksidente ku shqiptarët panë me sy vdekjen, ku u dëgjuan britma dhe lutje të pandërprera.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat