Hoxha raporton para Komisionit për Punë të Jashtme - Bota Sot
Hoxha raporton para Komisionit për Punë të Jashtme

Aktuale

Hoxha raporton para Komisionit për Punë të Jashtme

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 07:21
Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha

Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, sot do të raportojë para Komisionit për Punë të Jashtme, Diasporë dhe Investime Strategjike.

Mbledhja e këtij komisioni mbahet sot në ora 13:00 në një nga sallat e Kuvendit të Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat