Qeveria zhvillon mbledhjen e radhës - Bota Sot
Qeveria zhvillon mbledhjen e radhës

Aktuale

Qeveria zhvillon mbledhjen e radhës

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 07:56
Qeveria e Kosoves

Qeveria e Kosovës do të zhvillojë sot mbledhjen e rregullt.

Kjo mbledhje e radhës zhvillohet me fillim nga ora 14:00, thuhet në njoftim.

Pas kësaj mbledhje kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj do të mbajë një konferencë për media, lidhur me vendimet që do të merren dhe zhvillimet e fundit në vend.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...