Shala: Jam marrë njëherë me Muharrem Nitajn, tash po pritoj - Bota Sot
Shala: Jam marrë njëherë me Muharrem Nitajn, tash po pritoj

Aktuale

Shala: Jam marrë njëherë me Muharrem Nitajn, tash po pritoj

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 21:37
Endrit Shala

Endrit Shala nga Nisma SocialDemokrate, duke komentuar deklaratën e deputetit të AAK’së, Muharrem Nitaj se ‘Fatmir Limaj do t’i bashkohet PDK’së”, ka thënë se nuk ka kohë të merret më me të.

”Jam marrë njëherë me Nitajn, pritoj më me u marr me të. Një njeri që nuk është në njohuri të axhendës së subjektti të vetë, unë pritoj me u marr metë. Na nuk flasim me stereotipe. Qat ditë kur Nisma ka një qëndrim për një cështje, atë e merr në organizma të veta dhe e bëjnë pastaj publik’’, tha Shala në Debat Plus.

Pati përplasje AAK-Nisma pas deklaratës së Nitajt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...