Çfarë pritet të ndodh sot në Kosovë? - Bota Sot
Çfarë pritet të ndodh sot në Kosovë?

Aktuale

Çfarë pritet të ndodh sot në Kosovë?

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 07:33
Ilustrim

Në orën 10:00, Lidhja Demokratike e Kosovës, Dega në Lipjan mban Kuvendin e lX-të zgjedhor të Degës. (Hotel Venus (Magjistralja Lipjan – Prishtinë, afër QMI)

Ndërkohë në orën 14:00, Komuna e Rahovecit organizon dëgjim publik me bizneset e kësaj komune. (Kuvendi Komunal, Rahovec)

E në orën 16:00, Komuna e Rahovecit organizon dëgjim publik me grupin e Grave-Buxhetimi gjinor dhe të gjitha OJQ-ve. (Kuvendi Komunal, Rahovec).

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat