Daut Haradinaj publikon fotografinë me Micin, e shkrepur pak orë para rënies së tij - Bota Sot
Daut Haradinaj publikon fotografinë me Micin, e shkrepur pak orë para rënies së tij

Aktuale

Daut Haradinaj publikon fotografinë me Micin, e shkrepur pak orë para rënies së tij

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 21:01
Haradinaj publikon fotografinë me Micin

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe vëllai i kryeministrit, Daut Haradinaj, ka përkujtuar ndër themeluesit e  Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Xhelal Hajda-Toni dhe Selajdin Mullabazi-Mici.

Ai këtë e ka bërë me publikimin e një fotografie në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, duke shkruar se fotoja është shkrepur pak orë para rënies së tij.

“Me krenari dhe nder.

Mici i famshëm që ra në pritë së bashku me Tonin dhe shumë bashkëluftëtarë tjerë. Foto e shkrepur pak orë para rënies së tij.” shkroi Haradinaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...