Jakup Krasniqi po i kthehet rrënjëve, fillojnë shigjetat ndaj LDK-së - Bota Sot
Jakup Krasniqi po i kthehet rrënjëve, fillojnë shigjetat ndaj LDK-së

Aktuale

Jakup Krasniqi po i kthehet rrënjëve, fillojnë shigjetat ndaj LDK-së

Nga: N.Sh Më: 15 korrik 2019 Në ora: 13:27
Fatmir Limaj, Hashim Thaçi dhe Jakup Krasniqi

Zyrtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Bardhyl Meta, thotë se Jakup Krasniqi po i kthehet rrënjëve.

Meta përmes një postimi në Facebook thotë se ka nisë shigjeta ndaj LDK-së dhe Avdullah Hotit.

Metaj thekson se, sipas Krasniqit, Thaçi e Veseli po e përfaqësojkan denjësisht vendin dhe Kuvendin!

Ja postimi i plotë:

Jakup Krasniqi, po i kthehet rrënjëve...?!

Paska nisë shigjeta ndaj LDK dhe Avdullah Hotit - nga ai bunari mendësi tashmë bajate të pasluftës viteve 2000 kur LDK-së i drejtoheshin shigjetat, asikir dikur Ajatullah Khomeini ndaj Selman Ruzhdisë, tradhtarit te madh...!!!

- Hashim Thaçi dhe Kadri Veseli, sipas Jukup Krasniqit, po e përfaqësojkan dinjitetshëm Vendin dhe Ku’Vendin!

LDK nderkaq tradhtare...!!!?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...