Haradinaj pret një delegacion nga Britania e Madhe - Bota Sot
Haradinaj pret një delegacion nga Britania e Madhe

Aktuale

Haradinaj pret një delegacion nga Britania e Madhe

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 06:47
Arkiv

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj sot do të takohet me një delegacion nga Britania e Madhe.

Pjesë e delegacionit do të jenë  Andrew Page, shef i Departamentit për Ballkanin Perëndimor si dhe Susan Laffey, zyrtare e Lartë e Sektorit Analist, nga Foreign Office, Londër, të shoqëruar nga ambasadori Ruairi O’Connell.

Takimi do të zhvillohet në orën 09:30 në ndërtesën e Qeverise së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat