A dëshmon kjo video se Adem Jashari ishte përkrahës i madh i presidentit Rugova (Pamjet) - Bota Sot
A dëshmon kjo video se Adem Jashari ishte përkrahës i madh i presidentit Rugova (Pamjet)

Aktuale

A dëshmon kjo video se Adem Jashari ishte përkrahës i madh i presidentit Rugova (Pamjet)

Nga: N.H Më: 16 korrik 2019 Në ora: 20:16
Ibrahim Rugova dhe Adem Jashari

Shumë herë është folur për raportet mes presidentit Rugova dhe komandantit legjendar Adem Jashari, shkruan gazeta “Bota sot”.

Për këto raporte në media shpesh herë edhe ishin publikuar imazhe të ndryshme. Një prej tyre ishte edhe ajo fotografia në Aeroportin e Tiranës, kur në një konferencë të Rugovës, i pranishëm kishte qenë edhe Adem Jashari.

Mirëpo, se Adem Jashari ishte përkrahës i madh i presidentit Rugova e dëshmon edhe një video, e realizuar në odën e familjes Jashari, kur në murin e shtëpisë aty shihet edhe një foto e presidentit Rugova.

Në vazhdim mund ta shikoni këtë video, e cila është duke qarkulluar në rrjetet sociale. /BS.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...