Komisioni për Zhvillim Ekonomik viziton disa institucione të vendit - Bota Sot
Komisioni për Zhvillim Ekonomik viziton disa institucione të vendit

Aktuale

Komisioni për Zhvillim Ekonomik viziton disa institucione të vendit

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 07:06
Aeroporti Ndërkombëtar “Adem Jashari”

Komisioni për Zhvillim Ekonomik, Infrastrukturë, Tregti, Industri dhe Zhvillim Rajonal i Kuvendit të Kosovës, sot do të realizojë vizitë pune në disa institucione.

Agjenda e vizitave:  

Në Autoritetin e Aviacionit Civil  – AAC në ora, 10:00.

Në Agjencinë për Shërbimet e  Navigacionit Ajror – ASHNA në ora, 11:15. 

Në Aeroportin Ndërkombëtar “Adem Jashari”, të Prishtinës- ANP në ora, 13:00. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...