Hoxhaj falënderon ambasadorin francez për forcimin e marrëdhënieve Kosovë – Francë - Bota Sot
Hoxhaj falënderon ambasadorin francez për forcimin e marrëdhënieve Kosovë – Francë

Aktuale

Hoxhaj falënderon ambasadorin francez për forcimin e marrëdhënieve Kosovë – Francë

Nga: A.SH Më: 18 korrik 2019 Në ora: 11:22
Didier Chabert dhe Enver Hoxhaj

Zëvendës-kryeministri Enver Hoxhaj pati një takim lamutumirës më ambasadorin francez Didier Chabert, të cilin e falënderoi për rolin që ka luajtur në forcimin e marrëdhënieve Kosovë – Francë.

Postimi në Facebook:

Në një takim lamtumirës me ambasadorin francez në Kosovë, Didier Chabert, e falenderova për rolin që ka luajtur në forcimin e marrëdhënieve Kosovë – Francë. I urova suksese te metejshme ambasadorit dhe mikut tim Chabert.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...