Ramush Haradinaj, kërkon që pronat shoqërore t’i barten komunave - Bota Sot
Ramush Haradinaj, kërkon që pronat shoqërore t’i barten komunave

Aktuale

Ramush Haradinaj, kërkon që pronat shoqërore t’i barten komunave

Nga: V.R Më: 18 korrik 2019 Në ora: 17:08
Ramush Haradinaj Valon Tolaj

Kryeministri vendit, Ramush Haradinaj, është takuar me Valon Tolajn, drejtorin menaxhues të Agjencisë Kosovare të Privatizimit, shkruan “Bota sot”.

Postimi plotë i Ramush Haradinajt:

Me Drejtorin Menaxhues të Agjencisë Kosovare të Privatizimit, Valon Tolaj, bashkëbisedim i hapur për asetet në pronësi shoqërore në tërë territorin e vendit, si dhe për konceptin e Qeverisë që disa prona t’u barten komunave për të dinamizuar zhvillimin ekonomik lokal dhe ngritjen e mirëqenies së qytetarëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...