Hoti: Koalicioni qeverisës i ka bërë dëm të madh pozitës strategjike të Kosovës në bisedime - Bota Sot
Hoti: Koalicioni qeverisës i ka bërë dëm të madh pozitës strategjike të Kosovës në bisedime

Aktuale

Hoti: Koalicioni qeverisës i ka bërë dëm të madh pozitës strategjike të Kosovës në bisedime

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 23:16
Avdullah Hoti

Kreu i grupit parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, tha se tarifa e Kosovës kundër importeve serbe ka patur pasoja negative dhe ka çuar në një zvogëlim të përkrahjes ndërkombëtare për Kosovën.

Hoti ndodhet në Uashington si pjesmarrës në forumin parlamentar në kuadër të Partneritetit për Demokraci, që organizohet nga Dhoma e Përfaqësuesve e Kongresit amerikan.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...