Specialja e ftoi sërish Ramush Haradinajn, Adriatik Kelmendi: A ka ma teprim? - Bota Sot
Specialja e ftoi sërish Ramush Haradinajn, Adriatik Kelmendi: A ka ma teprim?

Aktuale

Specialja e ftoi sërish Ramush Haradinajn, Adriatik Kelmendi: A ka ma teprim?

Nga: A.ZH Më: 19 korrik 2019 Në ora: 16:27
Adriatik Kelmendi

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj është dorëhequr nga pozita e tij, për shkak se ka marrë një ftesë nga Gjykata Speciale.

Për këtë ka reaguar gazetari Adriatik Kelmendi, i cili ka thënë se Haradinaj intervistën e fundit si kryeministër e ka dhënë mbrëmë.

Kelmendi ka thënë se Haradinaj është i vetmi që është thirrë nga Specialja, dhe dy herë ka dalë I pafajshëm.

Ai ka pyetur se pse u ftua sërish Haradinaj.

Reagimi i Kelmendit:

Jep dorëheqje Ramush Haradinaj! Dje e dha intervistën e fundit si kryeministër në Rubikon.

A ka ma teprim?

I vetmi që është thirrë dy herë nga Haga dhe dy herë ka dalë i pafajshëm.

Tash të thirren nga specialja?!!!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...