Avokati Koci: Ramushi e ruajti dinjitetin tokës dhe popullit të vet - Bota Sot
Avokati Koci: Ramushi e ruajti dinjitetin tokës dhe popullit të vet

Aktuale

Avokati Koci: Ramushi e ruajti dinjitetin tokës dhe popullit të vet

Nga: V.R Më: 19 korrik 2019 Në ora: 17:04
Ramush Haradinaj

Kështu ka deklaruar avokati Arianit Koci, për dorëheqjen e Ramush Haradinajt si kryeministër, shkruan “Bota sot”.

Postimi plotë i tij:

Gjithmonë, gjatë historisë njerëzore, ka pasur individë që e kanë bartur barrën e krejt popullit të vet.

I quajmë heronj.

I tillë është Ramushi.

Po e ruan dinjitetin tokës dhe popullit të vet.

Rëndë për të, rëndë për familjen e tij, rëndë për të gjithë neve.

Sidoqoftë, edhe këtë betejë do ta fitojë.

Sigurt!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...