“Kryeministri Haradinaj po paguan çmimin që u pozicionua fuqishëm kundër skenarit të ndarjes së Kosovës” - Bota Sot
“Kryeministri Haradinaj po paguan çmimin që u pozicionua fuqishëm kundër skenarit të ndarjes së Kosovës”

Aktuale

“Kryeministri Haradinaj po paguan çmimin që u pozicionua fuqishëm kundër skenarit të ndarjes së Kosovës”

Nga: D. B. Më: 19 korrik 2019 Në ora: 17:10
Ramush Haradinaj

Ish diplomatja Alma Lama, ka thënë për “Bota sot” se kryeministri Ramush Haradinaj po paguan çmimin që u pozicionua fuqishëm kundër skenarit të ndarjes së Kosovës.

“Ai ishte barriera më e fuqishme kundër këtij skenari. Populli i Kosovës duhet ta dijë se Vuqiçit i është premtuar veriu me gjithë Mitrovicë. Populli i Kosovës duhet t’i dalë zot territorit të tij dhe ta ndalë këtë skenar të errët me pasoja deri edhe në shuarjen e shtetit të Kosovës”, ka thënë diplomatja Lama.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat