Pandeli Majko: Sot jam me Ramushin - Bota Sot
Pandeli Majko: Sot jam me Ramushin

Aktuale

Pandeli Majko: Sot jam me Ramushin

Nga: V.R Më: 19 korrik 2019 Në ora: 17:16
Pandeil Majko

Ish-kryeministri njëherit edhe zyrtar i partisë Socialiste në Shqipëri, Pandeil Majko, është deklaruar për dorëheqjen e Ramush Haradinajt, me ç’rast ka përshëndetur veprimin e këtij të fundit për dorëheqjen, shkruan “Bota sot”.

Postimi plotë i tij:

Ramush Haradinaj ka dhënë dorëheqjen nga posti i kryeministrit si një burrë shteti. Ai kreu një akt që i bën nder Kosovës shtet që drejtohet nga shtetarë të cilët bëjnë dallimin e fatit personal me atë të sigurisë kombëtare.

Veprat e një njeriu vlejnë më shumë se dobësitë e tij.

Sot jam me Ramushin! Të falenderoj komandant për shembullin e luftës, dhe sot në atë të paqes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...