Haradinaj i bëri një shërbim të jashtëzakonshëm shtetit - Bota Sot
Haradinaj i bëri një shërbim të jashtëzakonshëm shtetit

Aktuale

Haradinaj i bëri një shërbim të jashtëzakonshëm shtetit

Nga: N.H Më: 19 korrik 2019 Në ora: 17:52
Ramush Haradinaj

Edhe analisti politik, Petrit Zogaj, ka bërë një koment rreth vendimit të fundit të kryeministrit Haradinaj.

Ai thotë se me këtë ky i fundit i bëri një shërbim të jashtëzakonshëm shtetit.

Ja shkrimi i tij:

Haradinaj i bëri një shërbim të jashtëzakonshëm shtetit te Kosoves me doreheqjen e tij. Nuk pranoi qe te intervistohej ne cilesine e Kryeministrit per cfaredo akuze qe mund te dal nga Gjykata

Speciale. Atje, Haradinaj do te paraqitet si qytetar dhe kjo nuk eshte pak. Duhet vleresuar e cmuar kete akt patriotik te tij.
Sigurisht qe eshe jashte mase e veshtire, per te e familjen e tij kjo perballje per here te trete me drejtesine.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...