Ky është reagimi i Anitës pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt - Bota Sot
Ky është reagimi i Anitës pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt

Aktuale

Ky është reagimi i Anitës pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt

Nga: A.ZH Më: 19 korrik 2019 Në ora: 18:26
Ramush dhe Anita Haradinaj

Gjykata Speciale ka ftuar për intervistim kryeministrin Ramush Haradinaj. Kjo është arsyeja që Haradinaj ka dhënë sot dorëheqje nga pozita e kryeministrit.

Për dorëheqjen e tij ka reaguar edhe bashkëshortja e Haradinajt, Anita Muçaj-Haradinaj, përcjell Bota sot.

Ajo ka shpërndarë postimin e Haradinajt, të cilin e ka shpërndarë në Facebook menjëherë pas vendimit për dorëheqje./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat