OVL e UÇK-së në konferencë për media - Bota Sot
OVL e UÇK-së në konferencë për media

Aktuale

OVL e UÇK-së në konferencë për media

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 19:42
OVL e UÇK-së

Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së, pas zhvillimeve të sotme rreth dorëheqjes së kryeministrit Ramush Haradinaj dhe ftesës për në Hagë, po mban një konferencë për media.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat