Deputeti i AAK-së, Haradinajt: Të presin ende punë të mëdha - Bota Sot
Deputeti i AAK-së, Haradinajt: Të presin ende punë të mëdha

Aktuale

Deputeti i AAK-së, Haradinajt: Të presin ende punë të mëdha

Nga: H.O. Më: 19 korrik 2019 Në ora: 20:30
Ramush Haradinaj

Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha në një postim të tij në Facebook shkruan rreth dorëheqjes së kryeministrit Ramush Haradinaj.

Ai shkruan se Haradinaj dy herë ka lënë pozitën e kryeministrit për të dëshmuar pastërtinë e luftës së shenjtë të UÇK- së.

Postimi i plotë:

Miku im Ramush

Një hero në luftë nuk mund të jetë tjetër edhe ne paqe. Ramushi si burrështetas dëshmoi dy herë duke lënë poziten e Kryeministrit për të dëshmuar pastërtinë e luftës së shenjët të UÇK- së.

Komandant shko dhe kthehu edhe më i fortë të presin ende punë të mëdha në vend.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat