Ja për çfarë do të mbahet mend Ramush Haradinaj - Bota Sot
Ja për çfarë do të mbahet mend Ramush Haradinaj

Aktuale

Ja për çfarë do të mbahet mend Ramush Haradinaj

Nga: H.O. Më: 19 korrik 2019 Në ora: 20:47
Ramush Haradinaj

Analisti politik Faton Mehmeti në një postim të tij bë Facebook shkruan se qeveria është dashur të bie për skandalet e shumta.

Ai shkruan më tutje se Haradinaj do të mbahet mend për taksën dhe numrin e madh të zv/ministrave dhe këshilltarëve të tij.

Postimi i plotë:

Qeveria eshte dashur te bie per skandalet e shumta, me vjen keq qe Ramushi u largua jo per skandalet, por nga ndjekja e Gjykates Speciale.Ramush Haradinaj do mbahet mend per taksen dhe numrin e madh te zv.ministrave dhe keshtilltareve te tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat