Deputetja e VV-së flet për datën e zgjedhjeve, ra qeveria e skandaleve - Bota Sot
Deputetja e VV-së flet për datën e zgjedhjeve, ra qeveria e skandaleve

Aktuale

Deputetja e VV-së flet për datën e zgjedhjeve, ra qeveria e skandaleve

Nga: N.H Më: 19 korrik 2019 Në ora: 22:23
Albulena Haxhiu

Deputetja e Lëvizjes së Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu, përmes një postimi në postimi në llogarinë e tij në Facebook, thotë se, data e zgjedhjeve duhet të caktohet sa më parë.

Ajo thotë se partia e saj nuk pranon të jetë pjesë e asnjë takimi për mandatarin e radhës.

Ja shkrimi i plotë:

Data e zgjedhjeve duhet të caktohet sa më parë. Lëvizja VETËVENDOSJE!, nuk pranon të jetë pjesë e asnjë takimi për mandatarin e radhës. I vetmi takim ku marrim pjesë është caktimi i datës së zgjedhjeve.

Kosova e ka mundësinë më të mirë të kthehet për së mbari!

Një Qeveri e skandaleve dhe e korruptuar, ra

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat