Deputetja e Vetëvendosjes: Të gatshëm për fitore - Bota Sot
Deputetja e Vetëvendosjes: Të gatshëm për fitore

Aktuale

Deputetja e Vetëvendosjes: Të gatshëm për fitore

Nga: H.O. Më: 19 korrik 2019 Në ora: 22:43
Drita Millaku/ Albin Kurti

Deputetja e Vetëvendosjes, Drita Millaku në një postim të saj në Facebook pas dorëheqjes së kryeministrit Ramush Haradinaj shkruan se janë të gatshëm për zgjedhje, për fitore dhe përgjegjësi.

Postimi i plotë:

Të gatshëm për zgjedhje!
Të gatshëm për fitore!
Të gatshëm për pergjegjësi!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat