Leonora Jakupi reagon për ftesën që mori Haradinaj nga Specialja - Bota Sot
Leonora Jakupi reagon për ftesën që mori Haradinaj nga Specialja

Aktuale

Leonora Jakupi reagon për ftesën që mori Haradinaj nga Specialja

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 23:46
Leonora Jakupi dhe Ramush Haradinaj

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi, ka reaguar ndaj dorëheqjes së kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, i cili e morri këtë vendim për shkak të ftesës që ia bëri Gjykata Speciale.

Leonora Jakupi në një postim në llogarinë e saj në rrjetin e saj social Instagram, ka publikuar një fotografi ku shihet në prapavijë ndërtesa e Gjykatës Speciale, ndërsa ia kishte vizatuar një X, që nënkupton mohim.

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, sot me një njoftim të papritur njoftoi se do ka dhënë dorëheqje të parevokueshme nga posti i Kryeministrit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat