Zëdhënësja e PSD-së reagon ndaj LDK-së dhe VV-së: Jeni vazhdimësi e kësaj politike, të etur për pushtet - Bota Sot
Zëdhënësja e PSD-së reagon ndaj LDK-së dhe VV-së: Jeni vazhdimësi e kësaj politike, të etur për pushtet

Aktuale

Zëdhënësja e PSD-së reagon ndaj LDK-së dhe VV-së: Jeni vazhdimësi e kësaj politike, të etur për pushtet

Nga: G.B Më: 20 korrik 2019 Në ora: 06:50
Zëdhënësja e PSD-së, Natyra Kuçi

Zëdhënësja e PSD-së, Natyra Kuçi, ka reaguar ndaj partive opozitare, LDK dhe VV, duke u thënë se në vend që të propozojnë plane e strategji për ta nxjerrë vendin nga kriza, vazhdojnë me shpifje e akuza ndaj PSD-së, përcjell Bota sot.

Përmes një postimi në llogarinë e saj në Facebook, ajo u ka thënë se janë vazhdimësi e kësaj mendësie politike që po na udhëheq prej njëzet vitesh, të etur vetëm për pushtet dhe të painteresuar për shtet.

Postimi i saj i plotë në Facebook:

Ne vend qe te propozojne plane e strategji sesi me e nxjerre kete vend nga kriza, vazhdojne me shpifje e akuza te uleta per PSD, sepse jane mendesi e tille qe ushqehen çdo dite me idene qe vetem duke „shkaterruar“ tjetrin rritesh TI!

Jeni vazhdimesi e kesaj mendesie politike qe na udheheq tash e njezet vite, te etur eksluzivisht vetem per pushtet dhe te painteresuar per shtet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...