Vjen reagimi i gruas së Haradinajt: Me kokën lart, gjithmonë faqebardhë - Bota Sot
Vjen reagimi i gruas së Haradinajt: Me kokën lart, gjithmonë faqebardhë

Aktuale

Vjen reagimi i gruas së Haradinajt: Me kokën lart, gjithmonë faqebardhë

Nga: K.M Më: 20 korrik 2019 Në ora: 08:58
Motrat, Anita dhe Lola

Motra e Anitës, njëherit gruaja e Daut Haradinajt, Lola, ka publikuar një fotografi në profilin e saj në Instagram ku ka komentuar shkurt situatën aktuale të kunatit të saj, pas dorëheqjes nga pozita e kryeministrit të vendit.

Lola, në fotografi bashkë me kryeministrin Haradinaj ka shkruar “Me kokën lartë gjithmonë faqebardhë”.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...